latviski по русски Eesti
Maria Treben recipe

augu maisījums mazais Zviedru Rūgtais pēc Marijas Trēbenas oriģinālreceptes 

90,2 g.

augu maisījumu mazais Zviedru Rūgtais pārlej
ar divām pudelēm 0,7 litri degvīna

 

Dziednieces Marijas Trēbenas  mazo Zviedru Rūgto var iegādāties

mūsu mājas lapā norādītajās aptiekās un veikalos!         

                    

Kā  atpazīt oriģinālo augu maisījumu  Mazais Zviedru Rūgtais:

1.Oriģinālais Marijas Trēbenas augu maisījuma iepakojums ir tikai tumšā ,  melnā krāsā ar simbolisku dziednieces attēlu un ģērboni vienā paciņas pusē un dziednieces foto ar īsu ieskatu viņas  biogrāfijā , paciņas otrā pusē.

2.Oriģinālais Maria Treben®    mazais Zviedru Rūgtais ir fasēts Vācijā, uz paciņas ir redzams Vācijas svītrkods, kas sākas ar cipariem 401

3. Oriģinālais Maria Treben®  Mazais Zviedru Rūgtais ir reģistrēts Latvijā PVD uztura bagātinātāju reģistrā ar reģistrācijas Nr. 6970.

4.  Oriģinālajam Marijas Trēbenas augu maisījumam ir Vācijā  izsniegts   sertifikāts - apstiprinājums par augu maisījuma mazais Zviedru Rūgtais nekaitīgumu.

5.Oriģinālais produkts  atbilst visām    Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām par izplatīšanu, sastāvu un noformējumu.

6.Oriģinālā augu maisījuma Maria Treben®  Mazais Zviedru Rūgtais  vienīgais pārstāvis un importētājs Latvijā   ir  SIA Daba elpo

Marijas Trēbenas grāmatās “Dieva aptiekā rastā veselība” un “Ārstniecības augi no Dieva dārza” dziedniece  raksta par mazo Zviedru Rūgto, kurš ir gatavots  pēc viņas oriģinālreceptes.

 


   Dabas spēks augu maisījumā

mazais Zviedru Rūgtais

 

 Austrijas dziedniece Marija Trēbena grāmatā „Dieva aptiekā rastā veselība”, stāsta par ārstniecības augiem, dalās ar padomiem un interesantām receptēm, iepazīstina lasītāju ar Seno manuskriptu, kurā redzam cik daudz laba cilvēka veselībai spēj dot augi no Dieva dārza. Īpaša uzmanība tiek veltīta augu maisījumam mazais Zviedru Rūgtais.

 Unikālais  augu sastāvs labvēlīgi ietekmē organisma funkcijas. Katram no šiem augiem piemīt plašs dziednieciskais spektrs, kas kopā pastiprina to iedarbību.

Katram augam atsevišķi ir sava ietekme uz cilvēka organismu- viens uzlabo kuņģa un aizkuņģa dziedzera darbību, otrs attīra aknas no šlakvielām, cits stiprina sirdi. Tikai kopā lietoti augi Zviedru Rūgtā  maisījuma sastāvā sniedz pozitīvu dziedniecisko efektu.

..tie modina un stiprina dzīvības spēkus, kas mūsdienās ir tik ļoti nepieciešami. Ar šā eliksīra palīdzību saglabāsiet veselību, darbaspējas un prieku veikt darbu savas ģimenes un līdzcilvēku labā. Eliksīrs stiprina ķermeni, atsvaidzina nervus un asinis, novērš roku un kāju trīci, ķermeni saglabā spriegu, seju – jauneklīgu un skaistu.

Ja trīs reizes dienā –rītos, pusdienā un vakarā lieto vienu tējkaroti Zviedru Rūgtā ar nedaudz ūdens vai zāļu tējas, gūst veselību un radošo spēku līdz sirmam vecumam.

Pamatoti var apgalvot, ka laikam gan nav nevienas slimības, kuras dziedināšanai, vismaz kā pamats, nevarētu noderēt zviedru rūgtais.

 

Ielikt grozā