latviski по русски Eesti
Maria Treben recipe

augu maisījums mazais Zviedru Rūgtais pēc Marijas Trēbenas oriģinālreceptes 

90,2 g.

augu maisījumu mazais Zviedru Rūgtais pārlej
ar divām pudelēm 0,7 litri degvīna

Vēsture

Tas Kungs liek ārstniecības augiem augt no zemes, un saprātīgais tos nenoniecina!” 
no Svētajiem rakstiem (Zīraka grāmata 38:4)

 

       Par rūgtvielu pamatlicēju tiek uzskatīts renesanses laika ārsts, botāniķis un alķīmiķis, kurš praktizēja pirms 500 gadiem     …viņš ticēja Dievam un Augstākajiem spēkiem un radīja, ticot to palīdzībai. Izmantodams savas zināšanas, viņš ne tikai ārstēja, bet arī izārstēja. Šis cilvēks esot zinājis jaunības eliksīra recepti un mācējis parastos metālus pārvērst dārgmetālos. Viņš bija spilgta personība, jūsmīgi emocionāls, pārliecināts par sevi un zināšanām, kuras iekaroja no pasaules un uztvēra no augšas...

 

Šis cilvēks bija Paracelzs.,

jeb īstajā vārdā Filips Aureols Teofrasts Bombasts no Hohenheimas…   18 gadsimtā , šo unikālo recepti atrada un rūgtvielas oficiāli marķēja, Upsalas universitātes medicīnas rektors, zviedru ārsts Klauss Samsts.

Pats dr. Samts šīs rūgtvielas dēvēja par „ilga mūža eliksīru”. Kā zināms Samsts nodzīvoja līdz 104 gadu vecumam un gāja bojā nelaimes gadījumā. 

 

Mūsdienās šī formula tika popularizēta, pateicoties augu valsts pazinējai, Austrijas dziedniecei Marijai Trēbenai,  kura savā laikā sīki izpētīja šo augu efektivitāti un izveidoja vienpadsmit augu kombināciju PAREIZAJĀS PROPORCIJĀS, kas pazīstama kā mazais Zviedru Rūgtais.

 

 

vēsture

Katrs no 11 augiem ir unikāls pēc savas būtības. Augu maisījums mazais Zviedru Rūgtais tagad ir pieejamas gandrīz visā pasaulē. 

 

Ielikt grozā